اولین تجربه من از تبلیغ نویسی

اولین تجربه من از تبلیغ نویسی

این روزها در حال تبلیغ نویسی محصولات آموزشی گرافیکی هستم. گفتم شاید جالب باشد اگر بخشی از یک کپی رایتینگ را که برای یک محصول آموزش فتوشاپ نوشتم، برایتان بنویسم.در این تبلیغ سعی کردم فوایدی را که یادگیری فتوشاپ برای مخاطب به همراه می آورد، از جنبه های مختلف به او یادآوری کنم که حتی شاید او به این گستردگی به یادگیری این مهارت حتی فکر هم نکرده باشد.

آیا دوست داری مهارت پول سازی را یاد بگیری که بتوانی در دنیای اینترنت با هر مدلی که دوست داری از آن درآمد کسب کنی؟

آیا می دانستی با یادگیری فقط 30 درصد از فتوشاپ می توانی به یک درآمد باورنکردنی برسی؟

آیا دوست داری علاوه بر یادگیری این نرم افزار دید هنری در تولید بنر، پوسترها و فیلم های تبلیغاتی پیدا کنی و بتوانی کلیپ های متنوع و حرفه ای بسازی؟

می دانستی در اینستاگرام و وبسایتها افراد جذب چه پستها و مقالاتی می شوند؟

می دانستی با یادگیری این مهارت می توانی به شکل دورکاری، حضوری و یا نیمه حضوری با شرکت ها، پیج های تبلیغاتی و برندها همکاری کنی؟

حالا بعد از گفتن این فواید رفتم سراغ اینکه در این سایت قرار است یک آموزش حرفه ای فتوشاپ یاد بگیرید و اگر تا آخر آبان در این دوره ثبت نام کنید، از یک تخفیف باورنکردنی برخوردار می شوید. این طوری شروع کردم:

خبر خوب این که ما در دوره کسب درآمد از فتوشاپ همه مهارت های کلیدی و ضروری این نرم افزار را به شما آموزش می دهیم و پس از هر بخش از آموزش به شکل عملی و پروژه محور تمام ابزارها را امتحان خواهیم کرد.

حالا تصمیم دارم در ابتدای این تبلیغ نویسی یک داستان نیز اضافه کنم. فردا شما را در جریان آن قرار خواهم داد....

  

 


نویسنده: مریم دلجو