صبح جادویی

صبح جادویی از داشتن یک روتین صبح زود و عادت های صبحگاهی میگوید که با انجام دادن آنها یک زندگی فوق العاده را در تمام جنبه های زندگی تجربه خواهیم کرد. اگر بدانید که رسیدن به شادی و سلامتی و موفقیت مالی بسیار بیشتر از آنچه فکرش را میکنید و تا به حال تجربه کرده اید، بسیار کار ساده ای است و تنها با نحوه بیدار شدن شما در صبح و انجام چند مرحله کارهای کوچک امکانپذیر میشود، آیا باور میکنید؟

با خواندن این کتاب، انجام تمرین ها و پایبندی به انجام روتین صبحگاهی اش به جایی خواهیم رسید که در آنجا زندگی فوق العاده است و آن چیزی است که قبل از این تنها رویایش را در ذهن داشتیم.

پایه و اساس این کتاب دانستن و اجرای سه اصل ضروری است :

اول اینکه هم راستا با این واقعیت زندگی کنید که شخص شایسته و با لیاقتی هستید و مانند فردی که در همه جنبه های زندگی به موفقیت رسیده، شما هم میتوانید سلامتی، ثروت، شادی، عشق و موفقیت را در سطحی فوق العاده بوجود بیاورید و آن را حفظ کنید.

مورد دوم اینکه برای ساختن سطح مناسبی از موفقیت مالی، شغلی و فردی باید هر روز زمانتان را برای تبدیل شدن به فردی که باید باشید اختصاص دهید.

مورد سوم اینکه فقط با تغییر دادن نحوه و ساعت بیدار شدن در صبح و انجام یک روتین صبحگاهی، میتوانید همه جنبه های زندگی خود را به آسانی و با سرعت متحول کنید.

صبح جادویی نیروبخش، شادی آور و ساده است و افراد زیادی در سراسر دنیا با خواندن این کتاب، بکار بردن توصیه ها، انجام تمرینات و متناسب کردن آن با سبک زندگی و کاری شان، حسی عالی را تجربه کرده و زندگی خود را متحول کرده اند.

با بیدار شدن در صبح زود و انجام کارهایی بسیار ساده برای شروع روز و هدفگذاری به روش صبح جادویی، تاثیراتی را در زندگی خواهید دید که تا به حال تجربه نکرده اید مثل :

-افزایش انرژی، هیجان و قدرت بسیار در جهت بکارگیری نیروهای درون

-کاهش ناگهانی سطح استرس

-افزایش سلامتی کل بدن و رسیدن به وزن متناسب

-تقویت توانایی برای تمرکز بر روی اهداف

-ایجاد رضایت بیشتر و نگرانی کمتر

-افزایش چشمگیر توانایی ها برای جذب و کسب ثروت بیشتر

-پیدا کردن اهداف و شروع یک زندگی جدید

-بدست آوردن اراده بیشتر برای استفاده مفید از تک تک روزها برای رسیدن به اهداف و آرزوها

در اوایل کتاب شش مهارت جادویی نجات دهنده که برای داشتن یک زندگی فوق العاده به انجام آنها نیازمندید را با ذکر جزییات میخوانید.

این نکته را بدانید که رابطه بسیار قدرتمندی بین سحرخیزی و موفقیت وجود دارد و تنها کاری که شما باید انجام دهید این است که در نحوه بیدار شدن خود در صبح، تغییر ایجاد کنید تا اثرات فوق العاده اش را ببینید. توصیه من و محتوا به همه افراد هدفمند خواندن و زندگی کردن با کتاب صبح جادویی است.