ثروت سریع

در این کتاب با یک سیستم ثروت سریع  قدم به قدم آشنا می شوید که طی سه سال یا کمتر در کسب و کاری که می سازید، یک میلیون دلار یا بیشتر بدست می آورید. این شیوه ها در نهایت سادگی، شما را ثروتمند می کند و برای هرکسی است که می خواهد یکبار برای همیشه به آزادی مالی برسد. چند دقیقه وقت بگذارید، آرام بگیرید و تک تک کلمات این کتاب را بخوانید. ارزش وقتتان را خواهد داشت.

 کلید "کار" در جای مناسب قرار گرفتن است نه تکرار یک عادت همیشگی و وقت تلف کردن برای کارفرما. باید خودتان را در جای مناسب برای ثروت قرار دهید. یادتان باشد خیال پردازی درباره اینکه با استخدام شدن در کاری می توانید یک میلیون دلار در بیاورید، مثل این می ماند که از وسط صحرا اقیانوس را ببینید.

اگر هم از افراد معدودی هستید که پولشان را جمع می کنند تا به آن سودی تعلق بگیرد، به اندازه کافی خوب نیست. در مورد کسب مال در ملک و املاک هم دوران خوشی به سر رسیده است. پس یک راه می ماند و آن هم ایجاد کسب و کار خودتان است که ساختن ثروت سریع در آن ممکن است. چون من به این روش عمل کرده ام پس شما هم می توانید.

من هم مثل شما هر چیزی را امتحان کردم، صاحب 17 کسب و کار مختلف بودم. مسیر شغلی آنها فاجعه بود. پولی که از دست دادم بیشتر از پولی بود که بدست آمد. اما به یک چیز ایمان آوردم که موفقیت یک مهارت آموختنی است. پس خوره اطلاعات شدم. هر کتابی را می خواندم، به هر سمیناری می رفتم. یک آشنای مولتی میلیاردرم به من گفت اگر کسی دارد بهتر از تو نتیجه می گیرد، به این دلیل است که او چیزی را بلد است که تو بلد نیستی. یاد گرفتم که کسانی که به ثروت سریع می رسند، 10 قدم حیاتی را برمی دارند. 2000 دلار از حساب کارت اعتباری ام قرض کردم. تولید مغازه خرده فروشی لوازم تناسب اندام را باز کردم. در طی دو سال و نیم 10 مغازه باز کردم و بعد نصف سهمم را به موسسه اچ جی هاینز فروختم. با سیستم ثروت سریع یک معجزه مالی ایجاد کردم. شما هم می توانید. اول باید آن را یاد بگیرید.

پس تغییر، فرصت ایجاد می کند و تغییر سریع، فرصت سریع ایجاد می کند.

قدم اول: یک ذهنیت سروت سریع بوجود بیاورید.

قبلاً به افرادی که می خواستند سریعاً ثروت ایجاد کنند، لقب خیال پرداز یا کلاهبردار یا می دادند اما چندین هزار نفر مثل خود من به سرعت و به شکل قانونی پولدار شده ایم. این موج آینده است. واقعیت این است که همین الآن بهترین زمان در طول تاریخ است که بتوانید در کسب و کارتان ثروت سریع خلق کنید. دنیا و تکنولوژی به سرعت تغییر می کند. بازار و سلیقه مردم به سرعت تغییر میکند و تغییر ، فرصت ایجاد می کند. هر بار که در تکنولوژی، سلیقه اجتماعی، مد، بازار تغییری به وجود بیاید، کسی پولدار می شود. امروزه این تغییرات دقیقه ای رخ می دهند و هر روز مردم با استفاده از آنها میلیاردر می شوند.

همیشه می توانید چیز بیشتری باشید، چیز بیشتری داشته باشید و چیز بیشتری انجام بدهید. چون همیشه می توانید چیز بیشتری یاد بگیرید.

در دو دهه قبل افراد در مورد کارشان ذهنیت "ز گهواره تا گور " داشتند. اما حالا اکثر ما هفت تغییر کامل را در شغلمان پشت سر می گذاریم. هر کدام از آنها حدود 5 سال طول می کشد.

ثروت سریع نه فقط شدنی است بلکه عملی است، چون روش دنیای سریع امروز است. آیا ثروت سریع برای شما ممکن است؟ اگر بخواهید یک تنیس باز حرفه ای یا یک هنرمند جهانی شوید چه می کنید؟ آیا مهارتی را یاد نمی گیرید و بعد تمرین نمی کنید؟ شبیه به همین می توانید بازی کسب و کار را یاد بگیرید و در آن برنده شوید. چون یک مهارت آموختنی است. آیا دوست دارید آن را یاد بگیرید؟ اگر بر سیستم ثروت سریع مسلط شوید، سریع پولدار خواهید شد.دقیقاً مثل مسابقات دو، دونده های سرعتی و دونده های ماراتن دارد. شما کدامیک هستید؟

یک روش ایجاد احساس گناه وجود دارد که همه ما با آن آشنا هستیم. که مثلاً : منظورت از این که می خواهی سراغ چیز جدیدی بروی چیست؟ تازه همین دوازده سال پیش وارد این کار شدی!

امروزه این طرز فکر منسوخ شده است. اگر شما یک دونده سرعت و پذیرای امتحان کردن هستید، پس سریع بدوید. نکته بسیار مهم این است که اگر به سرعت بخواهید به آزادی مالی برسید، باید بدانید که این کار یک گشت و گذار تفریحی نیست. یک مبارزه است. یک مأموریت 3 تا 5 ساله که نیاز به تمرکز، تعهد و گاهی هم سخت کار کردن دارد.